Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 2, 2020

Scroll to top

Top

5,115 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Pirelli ka kohe te largohet deri ne 30 qershor? Sponsori i ri do te vije nga…

Inter Club Staff

Suning ka filluar te punoje menjehere dhe ka ne program rritjen e fitimeve.

Bolingbroke po con perpara dy ide inovative per Italine: Emertimin e qendres sportive Appiano Gentile dhe sponsorin per bluzen e stervitjes duke qene se kontrata e re me Pirellin ka hequr disa kufizime qe ekzistonin ne te kaluaren. Por pervec kesaj, Pirelli duket se ka kohe deri me 30 qershor per te ushtruar nje klauzole ne kontrate qe i lejon te heqe dore nga kontrata pesevjecare me Interin dhe nese dicka e tille do te ndodhe, sponsori i ri i Interit do te vije menejehere nga galaksia Suning.

Nderkohe grupi i Zhang eshte perqendruar fort tek marketingu ne Kine nepermjet e-commerce dhe iniciativave te tjera. E ky plan do te rriste keshtu te ardhurat e Interit qe brenda muajit te pare. Nje lajm i mire per Interin por edhe per drejtorin sportiv Ausilio qe po planifikon merkaton.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.