Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 26, 2021

Scroll to top

Top

505 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, po vijne goditje te medha? La Repubblica zbulon: “Me gjithe ato para per tu shpenzuar, emrat do te jene ato te…”

Inter, po vijne goditje te medha? La Repubblica zbulon: “Me gjithe ato para per tu shpenzuar, emrat do te jene ato te…”
Inter Club Staff

Shitja e Mauro Icardit tek Paris Saint Germain eshte mbyllur ndersa largimi i Lautaro Martinez eshte dicka shume e mundshme.

Keto dy shitje (njera e mbyllur, njera pritet te mbyllet) i garantojne Interit nje potencial force ne merkato ku zikalterit nuk do te kishin rivale.

Emrat jane gjithmone te njejtet dhe qe jane perfolur prej kohesh tashme: nga Cavani tek Cunha, nga Tonali tek Kumbulla.”

Por Repubblica nenvizon se si Interi mund te perjetoje keshtu nje vere shume te rendesishme me investime per shkak te shumes qe ka ne dispozicion.

“Edhe ne rast se Interi dhe Barcelona vendosin te hapi nje tratative dhe te bejne nje marreveshje qe perfshin nje lojtar ne kembim nga Barcelona, perseri do te ishte nje mal me para shuma qe do vinte nga Barca.”

“Se si Interi do i shpenzoje ne realitet ato para, askush nuk e di. Por Ausilio ka treguar disa prapaskena ne intervisten e tij per ata qe e ndoqen me kujdes.”

“Interesi per Cavanin eshte real, ne skadence me PSG. Pelqehet Cunha, 21 vjecari brazilian i Hertha Berlin.”

“Werner shihet si i paarritshem. Nderkohe, ne mesfushe Tonali eshte nje prej Interi. Por ai i pelqen edhe Juventusit dhe do te kete lufte per te.”

“Gjithashtu edhe Chiesa eshte nje emer i nxehte. Nderkohe, ne mbrojtje eshte Kumbulla. Me ato shifra per tu shpenzuar, emrat qe do degjojme te Interit nuk do te jene vetem keta por shume me shume.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.