Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

2,688 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, po vjen thesari per Jovetic: Ja emrat ne dalje. Pastaj do te nise sulmi per sulmuesin e City..

Inter, po vjen thesari per Jovetic: Ja emrat ne dalje. Pastaj do te nise sulmi per sulmuesin e City..
Inter Club Staff

Interi ndjek nga afer Stevan Jovetic. Zikalterit, sipas asaj qe thote Sky, tani do te provojne te krijojne nje thesar te vogel per te bere nje oferte tek City per transferimin me titull perfundimtar te Malazezit.

Sulmi i pare i zikalterve ishte ne fakt nje oferte huazimi me te drejte blerje, oferte qe u be ndermjet ndermjetesve, por qe nuk u pranua nga Anglezet, te cilet e kane paguar shume ate nga Fiorentina(plot 26 milion euro).

Interi keshtu me pare do duhet te shese dhe me pas te paraqitet tek City me e bindur sepse edhe rruga huazim me detyrim blerje eshte e veshtire. Ne dalje jane emrat e zakonshem: Guarin, Alvarez, Campagnaro, Kuzmanovic dhe Taider, ky i fundit vetem nje hap larg Rubin Kazan.

Sulmuesi per Mazzarrin keshtu do te ishte Stevan Jovetic. Interi po pergatitet per sulmin. Ish lojtari i Fiorentines objektivi numer nje per sulmin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.