Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,225 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Presidenti i Torinos komplikon gjithcka? “Kerkon minimumi 40 milione euro. Inter ka shkuar deri aty sa ka ofruar edhe…”

Inter, Presidenti i Torinos komplikon gjithcka? “Kerkon minimumi 40 milione euro. Inter ka shkuar deri aty sa ka ofruar edhe…”
Inter Club Staff

Me sa duket ne kete moment per Interin ka dy situata te ndalura per sa i perket prapavijes: asnje hap perpara nga PSG per Skriniar dhe asnje hap perpara per Bremer.

Pikerisht per kete te fundit ka folur diten e sotme Tuttosport, e cila ka shpjeguar kerkesen e cmendur te Presidentit te Torinos, Cairo.

“Braziliani prej kohesh i ka thene po Interit dhe diten e djeshme agjenti i tij Busardo ka treguar edhe njehere per Torinon se cfare deshiron Bremer”.

“Per momentin, Torino nuk ka deshire te ule cmimin e kerkuar dhe vazhdon te pretendoje 40 milione euro edhe pse lojtarit kur ka rinovuar i eshte premtuar ndryshe”.

“Per momentin, Presidenti i Torinos mendon se ende mund te vjele dicka me shume nga shitja e tij se sa shifra e perfolur”.

“Nderkohe, nga ana tjeter eshte rreziku i madh qe vetem pas 4 apo 5 muajsh, Torino mund te humbase Bremer per vetem 15 milione euro.”

“Deri me tani, Inter e ka bere oferten e saj: huazim me detyrim blerje ne fund te sezonit per 30 milione euro”.

“Distanca eshte e rendesishme dhe Torino duhet te ule kerkesen e saj nese nuk deshiron qe gjithcka te komplikohet edhe me shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.