Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

564 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, prioritet Salah. Ai deshiron te largohet dhe tani…

Inter, prioritet Salah. Ai deshiron te largohet dhe tani…
Bujar Berishaj

Inter shenjestron nje sulmues krahu per janarin.

Pelqehet shume Salah i Chelseat dhe sipas Daily Star nga ambientet afer lojtarit vullneti i egjiptianit eshte qe te largohet nga Londra per shkak te minutazhit te pakte qe i eshte dhene nga Special One.

Agjentet e tij do te takohen me Mourinhon para hapjes se merkatos, edhe ne pritje te nje levizje zyrtare nga Inter. Zikalterit jane pas lojtarit edhe para se ai te transferohej tek Blute e Londres. Eshte ai prioriteti i klubit nga rruga Vittorio Emanuele dhe Roberto Mancinit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.