Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,201 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, problemi eshte ‘koka’. Lojtare pa shpirt, drejtues te munguar dhe dyshimi eshte…

Inter, problemi eshte ‘koka’. Lojtare pa shpirt, drejtues te munguar dhe dyshimi eshte…
Inter Club Staff

“Mund te behet me keq dhe cdo jave qe kalon, Interi arrin te beje me keq se nje jave me pare”.

Edhe Corriere della Sera sulmon rende: “Zikalterit jane bere si nje pus pa fund, ku gjithcka humbet, e kunder Genoas erdhi dushi tjeter i ftohte duke larguar dhe ato copeza dinjiteti te mbetura. Zikalterit sapo kane mare humbjen e peste ne shtate ndeshjet e fundit dhe vetem 2 pike te mbledhura: asnje skuader ska bere me keq – lexohet ne faqet e te perditshmes italiane -. Hapi eshte prej renie nje kategori me poshte por ata qe kane rene nje kategori me poshte jane mendjet e futbollisteve zikalter. Skuadra e Interit eshte e perbere nga nje grup lojtaresh qaramane dhe pa shpirt, drejtuesit jane zhdukur dhe jane te munguar prej kohesh dhe tranjeri eshte lene totalisht vetem ne stuhi. Ajo e djeshmja ishte nje ndeshje per u fituar qe zikalterit te afroheshin me Europa League, por dyshimi eshte vertete i madh qe ne ate vend te gjashte askush nuk deshiron te shkoje. Kupa ne nje situate normale duhet te nderohet dhe te luftohet per te mare pjese, por kjo duket sikur nuk i intereson lojtareve te Interit.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.