Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,211 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, rifillojne kontaktet me Handanovic per rinovimin. United…

Inter, rifillojne kontaktet me Handanovic per rinovimin. United…
Bujar Berishaj

Inter ne duart e Samir Handanovic edhe per vitet e ardhshme?

Ne oret e fundit kane rifilluar kontaktet mes paleve per rinovimin e portierit slloven, por dyert per tjera oferta te mundshme nuk mbyllen: ndonje qasje me United atehere kur De Geda duhet te niset drejt Madridit, destinacioni Real. Handanovic, mes te tashmes dhe se ardhmes: Inter po, por jo vetem. Priten zhvillime te reja, tjera bisedime per qartesi me te madhe. Portieri mbetet ne pritje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.