Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

1,033 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter rikthehet fuqishem tek Candreva: Lotitto mund te pranoje oferten prej 20 milion euro!

Inter rikthehet fuqishem tek Candreva: Lotitto mund te pranoje oferten prej 20 milion euro!
  • On 18/07/2016, 13:14

Inter rikthehet te bej presing per Antonio Candreva, dhe sot ne asamblene e Lega eshte mundesia per te folur me Lottiton. Gazzetta dello Sport tregon: “Piero Ausilio dhe Giovanni Gardini nuk mund te ofrojne me shume se 18 milion plus 2 bonus. Pasi jane urdheruar nga Suning per mos te ofruar me shume. Candreva eshte akoma me pushime dhe pret te reja per te ardhmen e tij. Lottito nuk ka mare oferta te tjera pervec asaj te Napolit prej 23 milionesh por qe refuzua nga vete lojtari. Duke pare deshiren e tij qe eshte te veshe fanellen zikalter, Lottito mund te ule pretendimet dhe ta lere te lire Candreven ti bashkohet skuadres se Roberto Mancinit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.