Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 14, 2021

Scroll to top

Top

285 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, rikthehet Joao Mario? Ja deklarata e Presidentit te Lokomotiv Moska!

Inter, rikthehet Joao Mario? Ja deklarata e Presidentit te Lokomotiv Moska!
Inter Club Staff

Ne menyre te papritur, kur blerja e tij dukej me te vertete nje hap larg, tashme duket se cdo gje ka ndryshuar.

Keshtu, qendrimi i Joao Mario te Lokomotiv Moska duket shume larg per te mos thene i pamundur.

Mesfushori portugez eshte ne nje huazim me te drejte blerje dhe ka luajtur kete sezon ne kampionatin Rus.

Lokomotiva ka nje te drejte mbi lojtarin qe kap shifren e 18 milione eurove, por fjalet e fundit te Presidentit te klubit e kane vene ne dyshim te forte kete zgjidhje.

“Po perjetojme nje situate teper te veshtire per shkak te pandemise qe ka kapur te gjithe boten, jo vetem ne.”

“Duhet qe te shtrengojme mire rripin. Ja pse nuk mund te blejme dot ne te njejten kohe edhe Krychowiak edhe João Mário.”

“Ne duam, por per momentin eshte shume e veshtire. Tete lojtare do te largohen nga skuadra.”

“Ata do te zevendesohen nga lojtare te rinj dhe nga rezervat qe skuadres. Eshte nje situate shume e veshtire per te gjithe.

Keto kane qene fjalet e Vasily Kiknadze, president i Lokomotiv Moska.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.