Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

337 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, rikthehet Nainggolan por shqeteson nje lojtar tjeter: “Vazhdon ti dale tamponi pozitiv. Mungon edhe ndaj…”

Inter, rikthehet Nainggolan por shqeteson nje lojtar tjeter: “Vazhdon ti dale tamponi pozitiv. Mungon edhe ndaj…”
Inter Club Staff

Radja Nainggolan ka dale me ne fund negativ nga Covid19 dhe ky eshte nje lajm qe doli ne pah dje gjate ndeshjes.

Ai ka qene vete qe ka dhene lajmin ne rrjete sociale duke festuar keshtu negativitetin e tij dhe rikthimin ne dispozicion te Interit.

Pas Bastonit keshtu, Interi po e kalon dalengadale kete emergjence Covid duke mbedhur nje e nga nje copezat.

“Diten e djeshme, 10 dite nga dita kur u kuptua infektimi, ka ardhur lajmi se Radja Nainggolan eshte negativ.”

“Por ne shtepine zikalter ne kete moment shqeteson dikush tjeter, qe ka dale ende pozitiv edhe pas 10 ditesh.”

“Behet fjale per Roberto Gagliardini, i cili ne tamponin e katert nga radha ka vazhduar te dale pozitiv ne skuadren e Interit.”

“Keshtu, e sigurt mungesa e tij ne Champions League, sepse tamponi i radhes eshte ne fundjave dhe Gagliardini do te duhet te prese pak.”

“Nderkohe, pas disa ditesh do te beje nje tampon edhe Radu. Ndersa Ashley Young ne radhe e ka neser per ta bere tamponin”, tregon La Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.