Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

3,259 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rikthehet Sensi, mesfushori ne Bologna bashke me Ranocchia e Vecino. Asa qendron ne Milano, shans per Lazaro?

Rikthehet Sensi, mesfushori ne Bologna bashke me Ranocchia e Vecino. Asa qendron ne Milano, shans per Lazaro?
  • On 01/11/2019, 19:26

SkySport ka sjell te rejat e fundit nga pergatitjet e skuadres zikalter per transferten ne Bologna. Asamoah ka lene Appiano Gentilen dhe nuk do udhetoj me shoket e skuadres per ne Bologna, po ashtu edhe D’Ambrosio i cili eshte i demtuar.
Lajmi i mire vjen nga Stefano Sensi i cili do udhetoj normalisht bashke me pjesen tjeter te skuadres. Grupit i bashkohet edhe Ranocchia e Vecino.

Nuk hidhet poshte mundesia per te pare nga minuta e pare Valentino Lazaro i cili mund te luaj ne vend te Candreva, Biraghi ne te majte dhe ne mesfushe Gaglia, Brozo e Barella. Ne mbrojtje De Vrij e Godin te konfirmuar ndersa Skriniar mund tja lere vendin Bastonit. Ne sulm e konfirmuar dyshja Lautaro-Lukaku.

INTER (3-5-2): Handanovic; Godin, De Vrij, Bastoni; Lazaro, Gagliardini, Brozovic, Barella, Biraghi; Lautaro, Lukaku.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.