Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

856 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Roma 0-3, zgjidhni lojtarin me te mire zikalter

Inter-Roma 0-3, zgjidhni lojtarin me te mire zikalter
Xhorxh Gellci

Futbolli eshte i papritur, mund te humbasesh edhe 0-3 ne fund te pjeses te pare, edhe pse nuk e meriton aspak, edhe pse ke nisur ndeshjen shume mire, edhe pse ke sulmuar, dhe pse nuk ke qene aspak inferior ne krahasim me kundershtaret. Ka momente te mira dhe te veshtira, gjithsesi kampionati eshte i gjate, dhe ka shume kohe per te rekuperuar, asgje nuk ka perfunduar.

Per me teper, edhe pse kemi humbur 0-3, skuadra ka bere nje ndeshje te mire, pavaresisht disa episodeve ku kemi gabuar. Fatkeqesisht, kesaj radhe na takon per here te pare te votojme pas nje humbjeje tek rubrika Topi i Arte Zikalter. Ju ftojme te votoni ne sondazhin me poshte, i cili do te percaktoje tre me te miret e ndeshjes:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.