Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 28, 2020

Scroll to top

Top

2,830 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Roma, balotazh Godin-D’Ambrosio. Pritet nje copez ndeshje edhe per Asamoah!

Inter-Roma, balotazh Godin-D’Ambrosio. Pritet nje copez ndeshje edhe per Asamoah!
Inter Club Staff

Ndeshja e Interit sot ndaj Romes eshte e mbushur plot me mungesa. 

Sipas Corriere dello Sport, per Conten ekziston dyshimi ne mbrojtje: Godin ose D’Ambrosio. Nderkohe, Asamoah eshte rekuperuar dhe ai nuk luan qe prej 29 tetorit e mbase do te luaje disa minuta ne finale.”

“Me pas, Asa mund te luaje nga minuta e pare me Barcelonen.”

FORMACIONI I MUNDSHEM I INTERIT: Handanovic; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Borja Valero, Biraghi; Lukaku, Lautaro.  

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.