Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,362 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Roma: Murillo do te jete, por pa Miranden, Pioli mendon per 4-2-3-1. Nagatomo ne fushe?

Inter-Roma: Murillo do te jete, por pa Miranden, Pioli mendon per 4-2-3-1. Nagatomo ne fushe?
Inter Club Staff

Lajm teper i mire per Piolin: Jeison Murillo nuk ka asnje terheqje muskulare dhe testet mjekesore kane larguar cdo dyshim.

“Kontrollet mjekesore kane dale negative, keshtu qe kolumbiani te dielen do te jete nga minuta e pare – konfirmon Gazzetta dello Sport -. Rekuperimi eshte fondamental, duke pare qe dje gjykata sportive ashtu sic pritej ndal Miranden me nje jave skualifikim. Por pritet qe sot Jeison te vazhdoje pergatitje te diferencuar ne stervitje, per tu rikthyer ne grup nga dita e neserme. Perjashto ndonje surprize, te dielen do te jete partner me Medel ne qender te mbrojtjes e cila parashikohet te jete me kater mbrapa: D’Ambrosio ne te djathte dhe nje rikthim i mundshem i Nagatomos ne te majte, krah ku luan Salah i cili eshte teper i shpejte per Ansaldin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.