Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

698 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Rubin, takimi eshte mbyllur: ka optimizem per M’Vila. Mungon vetem Walter Mazzarri

Inter-Rubin, takimi eshte mbyllur: ka optimizem per M’Vila. Mungon vetem Walter Mazzarri
Ardi Deda

Jane ore te nxehta per transferimin ne zikalter te Yann M’Vila. Pak minuta me pare, eshte mbyllur takimi midis drejtorit sportiv te Rubin Kazan dhe ndermjetesuesve te Interit qe kane diskutuar per arritjen e marreveshjes; ka optimizem rreth mbylljes mire te tratatives, mungon vetem pelqimi i Walter Mazzarri i cili mund te vije dhe ne oret e ardhshme. Sipas zerave te fundit, marreveshja parashikon transferimin e lojtarit ne forme huazimi me te drejte blerje.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags