Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

537 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, sa shume emra per zevendesin e Perisic: “Ja lista. Ai qe pelqehet me shume luan me…”

Inter, sa shume emra per zevendesin e Perisic: “Ja lista. Ai qe pelqehet me shume luan me…”
Inter Club Staff

Pas shume takimesh diten e djeshme, edhe sot Steven Zhang do te vazhdoje me takimet e tij te rendesishme ne seline e Interit.

Normalisht, aktiviteti kryesor i ketyre diteve do te jete prezenca ne Meazza ne ndeshjen e Superkupes qe do te luhet diten e mekure.

Por nderkohe, do te kete edhe disa takime me drejtuesit sepse Interi ne merkato dicka duhet ta beje edhe pse shume nevoje nuk ka.

Nje nga ceshtjet me kryesore ka te beje me zevendesin e Ivan Perisic, nje pozicion ku Interi ka zgjedhur disa emra qe mund te bejne mire.”

“I pari eshte Digne, por kerkesa e Benitez ka qene shume e larte dhe keshtu kjo piste ka rene direkt e ai mund te qendroje ne Premier League.”

“Nderkohe, Kostic i Eintracht eshte lojtari me i pelqyer, por per te duhet pritur vera dhe ai nuk mund te vije tani.”

“Nje emer tjeter eshte Bensebaini i Borussia Monchengladbach, por per emra te tille operacioni tani ne dimer eshte shume i veshtire.”

“Prandaj, shanset me te larta jane qe Interi te qendroje keshtu dhe ne vere te hidhen ne sulm per Kostic. Ai shihet si nje element shume serioz per te marre vendin e Perisic.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.