Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

356 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, sa shume pike te humbura me skuadrat e vogla: “Kjo do te thote vetem nje gje…”

Inter, sa shume pike te humbura me skuadrat e vogla: “Kjo do te thote vetem nje gje…”
Ardis
  • On 12/11/2018, 20:04

Mbas 7 fitoresh rresht, ka ardhur nje humbje (me shume mundesi ne menyre me te keqe te mundshme) per Inter-in e Luciano Spalletti-t. Fusha e Atalante-s ka qene gjithmone e ashper per zikaltrit, por asnje nuk e priste nje humbje kaq te madhe.

Nje renie qe i shtohet listes se ndeshjeve te humbura, me Sassuolo-n dhe Parma-n, ne fillim te kampionatit. 9 pike te humbura kunder skuadrave te dores se dyte dhe te trete qe ne fund te vitit mund te peshojne goxha:

“Humbja e trete ne kampionat, dy te parat vijne ne fillim te kampionatit kunder Sassuolo-s dhe Parma-s. 9 pike te hedhura tutje kunder formacioneve te skuadrave te dores se dyte dhe se trete”.

“Nuk ka dyshim qe Inter-i eshte shume më superiore per strukture dhe lojtare ndaj atyre qe e kane mposhtur, dhe nese humbet kunder ekipeve inferiore ne teori, do te thote qe praktika eshte e paplotesuar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.