Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

213 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Sampdoria, arbiter i ndeshjes do te jete Russo!

Inter-Sampdoria, arbiter i ndeshjes do te jete Russo!
Inter Club Staff

Serie A do te luhet edhe ne mesjave e Interi ndeshjen e radhes e ka ne Meazza, e do te shohe perballe Sampdorian e Sinisa Mihajlovic, nje nga ekipet me ne forme ne Serie A ne kete fillim kampionati.

Arbiter i kesaj ndeshje do te jete Russo. Ndihmesat e tij do te jene Di Fiore dhe Del Luca. Arbiter i katert do te jete Mazzoleni. Dy ndihmesat pas porte Valeri dhe Maresca.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.