Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,600 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, sapo ka ardhur ne Milano para pak castesh Suning. Do te vendoset…

Inter, sapo ka ardhur ne Milano para pak castesh Suning. Do te vendoset…
Inter Club Staff

Ne shtepine Inter, ne oret ne vazhdim, do te diskutohet per ceshtjen delikate te tranjerit.

Pas humbjes ne Southampton, zikalterit duhet te mendojne sezben per ndeshjen e radhes, per te kthyer faqe edhe njehere dhe qe te dalin nga ky cikel negativ. Nderkohe, drejtuesit e Suning kane ardhur prej pak castesh ne Itali. Me Zhang Junior eshte edhe Ren Jun dhe Liu Jun. Atyre do u takoje qe te marin nje vendim per sa i perket pankines. Ideja eshte te mos gabohet rende, sic u be ne momentin kur u shkarkua dhe u gjet nje tranjer i ri 10 dite perpara fillimit te Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.