Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

403 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, sapo kane ardhur agjentet e Lautaros. Corriere ndez alarmin: “Me cfare qellimi? Nuk perjashtohet qe te kene me vete…”

Inter, sapo kane ardhur agjentet e Lautaros. Corriere ndez alarmin: “Me cfare qellimi? Nuk perjashtohet qe te kene me vete…”
Inter Club Staff

Dite shume te nxehta per sa i perket te ardhmes se sulmuesit te Interit, Lautaro Martinez.

Sulmuesi zikalter eshte me larg se kurre nga Barcelona dhe duket se tratativa me klubin zikalter nuk ka filluar me.

Ne kete moment madje ka filluar te perflitet shume per nje rinovim te mundshem te kontrates se tij me Interin.

Corriere dello Sport shkruan per kete, por nuk perjashton aspak ndonje prapaskene pas ardhjes se agjenteve ne qytetin e Interit.

“Agjentet e El Toro kane mberritur ne Milano. Por me cfare qellimi kane ardhur ata? Pse me kaq shpejtesi?”

“Eshte momenti te diskutohet per rinovimin e sulmuesit ne kete moment? Apo ka dicka tjeter qe fshihet nga pas?

“Nuk mund te perjashtohet asgje, e ne bagazhet e tyre me vete mund te jete edhe nje oferte e re e Barcelones qe mund ti prezantohet Interit.”

“Eshte e vertete qe Barcelona ne kete moment ka pak mundesi per merkato pa bere disa shitje, por ne Spanje garantojne se lojrat nuk jane mbyllur me qendrrimin e Messit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.