Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

786 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Sassuolo: eshte Palacio me Icardin. Yuto ne te djathte…

Inter-Sassuolo: eshte Palacio me Icardin. Yuto ne te djathte…
Bujar Berishaj

Nga redaksia e Sky Sport24 vijne te rejat e fundit sa i perket formacionit qe do te perballet me Sassuolon ne San Siro per ndeshjen e dyte te kampionatit e programuar qe te luhet te dilene ne oren 15:00.

Vidic eshte jashte per shkak te skualifikimit, nderkohe treshja mbrojtese perpara Handanovic do te jete e perbere nga AndreolliRanocchia dhe Juan Jesus. Ne mediano eshte Medel qe do te bej digen, i shoqeruar nga Hernanes dhe Kovacic ne mesfushe, ne krahe do te veprojne Nagatomo nga e djathta (Jonathan nuk do te rrezikohet) dhe Dodo nga e majta. Ne sulm tandem argjentinas me te sapo rikthyerin Palacio se bashku me Icardin. Osvaldo do e nis nga pankina.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.