Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

244 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Sassuolo, ja 21 te grumbulluarit e Spallettit: kthehet Vecino

Inter-Sassuolo, ja 21 te grumbulluarit e Spallettit: kthehet Vecino
Bujar Berishaj

Eshte koha per Inter-Sassuolo.

Sot Spalletti dhe cunat kane kryer stervitjen e fundit para ndeshjes se neserme dhe 21 jane lojtaret e grumbulluar nga misteri zikalter.

Ashtu sic edhe pritej ne liste eshte edhe emri i Matias Vecino qe eshte kthyer pas skualifikimit.

Kjo eshte lista e plote e te grumbulluarve per ndeshjen e neserme qe do te jete e fundit si vendas per kete sezon

Lista e te grumbulluarve:

Portier: 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni;

Mbrojtes: 2 Lopez, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 21 Santon, 25 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar;

Mesfushore: 8 Rafinha, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic;

Sulmues: 9 Icardi, 17 Karamoh, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 99 Pinamonti.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.