Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

980 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Sassuolo neser ne oren 15:00. Formacioni i mundshem…

Inter-Sassuolo neser ne oren 15:00. Formacioni i mundshem…
Inter Club Staff

Sot nje stervitje e blinduar ne San Siro ne oren 15:00 per te provuar barin e fushes dhe per te pergatitur ne menyren me te mire ndeshjen me Sassuolon.

Lajm i mire edhe per tifozet zikalter qe do te degjojne ne stadium ‘Pazza Inter’ pas shume kohesh. Por tifozet e Interit me shume shpresojne te shikojne nje Pazza Inter ne fushe…

SportMediaset tregon edhe formacionin e mundshem te Interit qe sipas tyre nuk pritet te kete shume surpriza. Vidic mungon per kartona. Johnny do te jete jashte per demtim dhe Mazzarri sot ne konferencen per shtyp deklaroi se Guarin do e nise nga pankina.

Ky eshte formacioni i mundshem anti-Sassuolo neser: Handanovic, Andreolli, Ranocchia, Juan Jesus; Nagatomo, Hernanes, Medel, Kovacic, Dodò; Icardi, Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.