Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,218 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Sassuolo, takim per Ranocchian. Tjeter ‘jo’ per Berardin. Duncan e Acerbi…

Inter-Sassuolo, takim per Ranocchian. Tjeter ‘jo’ per Berardin. Duncan e Acerbi…
Bujar Berishaj

Eshte i nxehte aksi i merkatos Inter-Sassuolo.

Te shumte emrat, te shumta tratativat gati per t’u bere te gjalla. Dite e rendesishme ajo e sotmja, me takimin e dy drejtorve sportiv Ausilio dhe Angelozzi. Sassuolo ka kerkuar Andrea Ranocchian nga klubi zikalter, por pengesat kryesore jane cmimi i kartonit dhe rroga e mbrojtesit.

Jo vetem Ranocchia, eshte diskutuar edhe per Duncan e Acerbi, me Interin qe ka perfituar per te perseritur interesin per Domenico Berardi. Pergjigjja? Negative. Sassuolo vazhdon te bej mur per sulmuesin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.