Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

972 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, se shpejti nje takim me shoqeruesit e Jovetic: situata

Bujar Berishaj

Presingu vazhdon, Inter kembengul per Stevan Jovetic. Nje interes gjithmone e me konkret ai i klubit zikalter per lojtarin e Manchester City, sic ju kemi zbuluar tashme prej javesh.

Dhe ne oret e ardhshme pritet nje takim i ri face to face mes paleve: Inter do te takoj shoqeruesit e lojtarit, objektivi eshte avancimi i tratatives. Vullneti i lojtarit eshte qe te kthehet dhe te luaj ne Serie, mbetet per t’u bindur Manchester City. Tani nje takim i ri, hapa te vegjel por konstant: Inter rrit presingun, objektivi eshte Jovetic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.