Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

816 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter shpreson per Song: West Ham nuk do te shfrytezoj te drejten e blerjes

Inter shpreson per Song: West Ham nuk do te shfrytezoj te drejten e blerjes
Bujar Berishaj

Ne gazetat e ketij mengjesi eshte folur per nje interes te Inter per Alexandre Song, mesfushor i Barcelones ne huazim tek West Ham.

Nje asist per t’a transferuar ate ne Itali mund te vij nga vet Hammers: nga kolonat e Mirror lexohet se klubi anglez nuk ka si synim qe te shfrytezoj te drejten e blerjes per lojtarin, qe e kishte nisur shume mire ne fillim te vitit dhe pastaj ka pasur nje renie ashtu si edhe vet ekipi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.