Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,565 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, si alternative (per janarin) e Murillo mendohet per Rhodolfo

Inter, si alternative (per janarin) e Murillo mendohet per Rhodolfo
Bujar Berishaj

Shume, teper lendime. Apo ndoshta nuk eshte e drejte themi teper?

Inter nuk pret dhe deshiron te marr menjehere Murillon, mbrojtesin kolumbian te Granada (qe megjithate do te jete zikalter ne vere). Kontakte ne vazhdim mes paleve.

Por ka nje alternative, qe eshte braziliani Rhodolfo qe luan per Gremion: ai, mund te vij si huazim. Rolando duket gjithmone e me larg duke pare se Porto nuk ul kerkesat e saj. Inter shikon perreth, ne kerkim te mbrojtesit ideal per te perforcuar ekipin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.