Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

978 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: sinjale shume te mira nga kombetaret. Brozovic, Perisic, Jovetic dhe Candreva…

Inter: sinjale shume te mira nga kombetaret. Brozovic, Perisic, Jovetic dhe Candreva…
Inter Club Staff

Pushimi i kombetareve, ne ndryshim nga e kaluara, mund te jete nje ‘assist’ per Interin.

Lajmet e mira per Frank de Boer vijne nga Ballkani. Marcelo Brozovic, Ivan Perisic, Stevan Jovetic dhe Antonio Candreva kane dhene te gjithe bashke ne total gjashte assist dhe dy gola ne pak dite.

Numra te shkelqyer keto qe mund te rriten akoma me shume sot me transferten e Malit te Zi ne Danimarke. Por i buzeqeshur eshte pare edhe Icardi keto dite pushimi, kapiteni sulmues qe jeton me assist e nuk ka se si te mos jete i gezuar.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.