Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

309 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter skarcon Ranocchia. Per ish kapitenin zikalter dy rruge…

Inter skarcon Ranocchia. Per ish kapitenin zikalter dy rruge…
Inter Club Staff

Merkato e Interit eshte e ndalur ne pamje te pare.

Por Ausilio po punon e nderkohe po pret te reja nga kinezet. Gjate kesaj kohe, drejtori sportiv i Interit po mundohet qe te mbaje ne kembe disa operacione, nder keto edhe ato te shitjeve.

Kur flasim per shitjet, emri i pare qe vjen ne mendje eshte ai i Ranocchias, tashme ish kapiten i Interit dhe nuk hyn me ne planet e Mancinit. Lojtari Italian do te shitet dhe i kane vene syrin disa skuadra e nder to edhe Fiorentina dhe Sassuolo. Me keta te fundit mund te perdoret edhe si nje lojtar shkembimi per ndonje lojtar qe Interi mund te deshiroje nga Sassuolo si Berardi apo Duncan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.