Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,015 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Sky Sport konfirmon gjithcka: “Po, gjithcka e mbyllur: gjate javes se ardhshme do te zyrtarizohet edhe…”

Inter, Sky Sport konfirmon gjithcka: “Po, gjithcka e mbyllur: gjate javes se ardhshme do te zyrtarizohet edhe…”
Inter Club Staff

Inter ne kete moment eshte mes merkatos dhe Serie A, ku zikalterit diten e diele do te perballem me Sampdorian.

Por nderkohe qe skuadra do te luaje ne fushe, edhe Marotta dhe Ausilio ka shume kohe qe po luajne ne fushen e tyre: merkato.

Nje seri operacionesh po tentohen ne hyrje por edhe ne dalje, me disa lojtare te tjere qe po tentohet ti zgjatet kontrata.

Njeri prej tyre eshte Ivan Perisic, por edhe Samir Handanovic, i cili ka kontraten gjithashtu ne skadence ne 30 qershor.

Per kete gje ka folur sot Sky Sport, e cila ka treguar keshtu qe gjate javes tjeter, tek Inter do te vije edhe zyrtarizimi per rinovimin e pare.

“Tek Inter tashme jane te sigurt dhe te bindur: Samir Handanovic do te qendroje dhe do te rinovoje. Gjithcka e vendosur.”

“Ashtu si eshte lajmeruar edhe dje, portieri slloven sapo i ka kthyer pergjigje Interit dhe do te hedhe firmen te henen ose me se largu, te merkuren.”

“Ai me pas do te niset me pushime. Keshtu, 38 vjecari slloven do te zgjase ne menyre zyrtare aventuren e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.