Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,880 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, sot eshte dita e Sabatinit. Drejtuesi i ri zikalter, gjate dites se sotme…

Inter, sot eshte dita e Sabatinit. Drejtuesi i ri zikalter, gjate dites se sotme…
Inter Club Staff

Ja tek jemi: sot do te mare jete aventura e Walter Sabatinit tek Interi. Koordinatori i ri teknik i Suning ne fakt sot pritet gjate dites ne Milano dhe do te filloje te mare ne dore pikat strategjike zikalter.

Sebashku me drejtorin sportiv Piero Ausilio do te takohet ne zyrat e Interit dhe me pas do te vizitojne sebashku qendren sportive ne Appiano Gentile. Keshtu, ai sot do te vizitoje dy pikat jetesore te Interit, vendet ku meren vendime e me pas vihen ne jete. Ausilio dhe Sabatini do te kene mundesi te bisedojne dhe te fillojne sebashku nje rrugetim te perbashket qe do i dergoje ne ndertimin e nje skuadre te re qe duhet te rikthehet ne Champions me cdo kusht e te zhduke diferencen ne pike me Juventusin.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.