Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

3,046 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, sot pergjigja per Gabigol. Do kerkohet nga Uefa qe Joao Mario te blihet edhe nese nuk largohet asnje lojtar…

Inter, sot pergjigja per Gabigol. Do kerkohet nga Uefa qe Joao Mario te blihet edhe nese nuk largohet asnje lojtar…
  • On 24/08/2016, 13:25

Pervec Joao Mario, Suning deshiron ti dhuroj Inter edhe Gabigol. Pas lajmeve nga Brazili se Santos preferon oferten e Inter, tuttosport raporton se Inter ka ofruar 25 milion per Santos dhe 3,5 lojtarit.

Ndersa persa i perket Joao Mario, flitet se Inter kerkon nga Uefa qe te lejoj kete operacion huazim me detyrim blerje pa sakrifikuar ndonje lojtar zikalter. Brozovic qe eshte i pari ne liste mund te ngelet tek zikaltrit edhe per kete sezon, pasi akordi me Sporting eshte gjetur me 10 milion per huazimin dhe 35 veren e ardhshme per detyrimin e blerjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.