Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

959 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: sot Santon shkon tek Napoli. Dodo po has veshtiresi per kalimin tek Samp sepse…

Inter: sot Santon shkon tek Napoli. Dodo po has veshtiresi per kalimin tek Samp sepse…
Inter Club Staff

Ne diten e sotme, me shume mundesi, do te kete nje kontakt final ndermjet Interit dhe Napolit per te mbyllur detajet e shitjes se Santon dhe me Sampdorian per ate te Dodo.

Braziliani nuk po ka shume deshire te kthehet tek Sampi, dhe kjo mund ta ndaloje transferimin e tij tek skuadra nga Genova. Ja pse dy skuadrat pasi kishin gjetur marreveshjen per kalimin e tij, transferimi nuk u be ne kohe. Ne kete moment po pritet nje pergjigje perfundimtare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.