Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

344 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Spalleti ka qellim te konfirmoje Rafinhan: ne pankine Brozovic? Borja Valero…

Inter, Spalleti ka qellim te konfirmoje Rafinhan: ne pankine Brozovic? Borja Valero…
Inter Club Staff

Ndeshja ndaj Samp po afrohet dhe po ashtu edhe dyshimet e Spallettit rreth formacionit te ndeshjes po zhduken dalengadale.

Dy dite larg nga sfida me Sampdorian, Luciano Spalletti mund te beje disa ndryshime te formacionit qe te dielen barazoi me Napolin me rrjeta te paprekura.

Sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport ne keto momente ne edicionin e saj online, Matias Vecino (qe ishte ne pankine ndaj Napolit) po shkon drejt nje bluze titullari me Borja Valero dhe Brozovic qe do e niste nga pankina.

Rafinha po shkon drejt nje te diele tjeter si titullar ku do te luaje pas shpines se Icardit.

Nderkohe ne mbrojtje eshte konfirmuar Skriniar dhe Miranda ne qender dhe Cancelo me D’Ambrosio ne krah.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.