Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

535 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Spalletti merr nje veture te re nga Volvo: “Ciao, po nisemi. Po shkojme ne Champions!” (VIDEO)

Inter, Spalletti merr nje veture te re nga Volvo: “Ciao, po nisemi. Po shkojme ne Champions!” (VIDEO)
Bujar Berishaj

Sezoni ne Serie A tashme ka perfunduar.

Dje trajneri zikalter, Luciano Spalletti ka mbajtur nje konference per shtyp duke analizuar kampionatin dhe gjera tjera.

Ndersa sot ai ka pranuar nje dhurate nga Volvo, sponsor i Interit. Behet fjale per nje veture te re, e gjitha zikalter e modelit CX40.

Nderkohe qe po nisej ai ka leshuat nje deklarate te shkurter qe ka shkaktuar edhe te qeshura ne rrjetet sociale.

Behet fjale per nje video ne te cilen Spalletti thote: “Ciao, ne po nisemi. Po shkojme ne Champions”. Kjo me poshte eshte video ne fjale:

Here’s Luciano Spalletti’s new totally black and blue Volvo XC40! ?

Geplaatst door Inter op vrijdag 25 mei 2018

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.