Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

553 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, stervitja e fundit perpara nisjes per Genova: shkelqen Karamoh sepse…

Inter, stervitja e fundit perpara nisjes per Genova: shkelqen Karamoh sepse…
Inter Club Staff

Zikalterit para pak minutash kane mbyllur pergatitjet e fundit per ndeshjen e veshtire ndaj Sampdorias ne transferte.

Sot Spalletti ka zhvilluar pergatitjet ne prag te nisjes per ne Genova, ku neser ne orarin e drekes do te luhet Sampdoria-Inter. Stervitja e dites ka nisur me nje nxemje ne fushen e lojes dhe ushtrime shpejtesie.

Me pas, eshte zhvilluar nje mini-ndeshje ndermjet lojtareve ku shkelqeu Karamoh me lojrat e tij dhe qe arriti te shenonte edhe golin e fitores per shoket e skuadres me te cilet ishte ndare.

Keto jane disa foto nga stervitja e sotme:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.