Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

444 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Suning ka paralajmeruar Conten: “Nese do te perseritet perseri skena si me Atalanten, atehere do te kete shkarkim te menjehereshem.”

Inter, Suning ka paralajmeruar Conten: “Nese do te perseritet perseri skena si me Atalanten, atehere do te kete shkarkim te menjehereshem.”
Inter Club Staff

Ne kete moment prioriteti i madh per Interin dhe drejtuesit e saj, quhet vetem Europa League.

Zikalterit jane ne gare ende per nje nga kompeticionet me prestigjoze ne Europe e nuk duan te shperqendrohen.

Por nuk mund te mohoet se ne te ardhmen e Interit, ka shume pasiguri per sa i perket te ardhmes se Antonio Contes ne pankinen zikalter.

Gjithcka ka te beje me ate shperthim te Contes pas ndeshjes me Atalanten ku ai tha fjale jo pak te renda ne drejtim te drejtuesve.

Corriere dello Sport shpjegon: “Pavarsisht se si do te perfundoje ky sezon, me presidentin Zhang, Conte do te kete nje sqarim.”

“Suning, akuzat per nje nivle drejtues “te dobet” qe kane dale nga goja e teknikut te Interit nuk i kane pelqyer aspak.”

“Sipas tyre, keto fjale nga ai moment e tutje as nuk duhet te mendohen e jo me te thuhen ne publik para mediave.”

“Kjo gje do te jete e ndaluar bashke me cdo gje te afert me ato fjale. Nese ndodh prape, Suning do te fuse ne loje avokatet per te shkarkuar Conten me kauze te drejte duke mos paguar me asnje cent per rrogen e tij.”

“Por natyrisht qe kjo eshte nje zgjidhje ekstreme qe mbase nuk do te behet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.