Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,619 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Suning nuk njeh limite: ja dy goditjet TOP te planifikuara per 2020: njeri nga emrat eshte zbuluar qe tani!

Inter, Suning nuk njeh limite: ja dy goditjet TOP te planifikuara per 2020: njeri nga emrat eshte zbuluar qe tani!
Inter Club Staff

Nuk ka kaluar ende 48 ore qe nga mbyllja e merkatos dhe Interi dhe Suning kane filluar qe tani te mendoje per te ardhmen.

Ashtu si tregon Gazzetta dello Sport sot, procesi i rritjes dhe revolucionit tek Interi vazhdon me kujdes dhe ka filluar tashme prej muajsh.

Madje qe tani eshte filluar qe te perflitet me emra TOP per veren e ardhshme.

Sipas Gazzetta dello Sport, emrat jane dy dhe emri i pare ne kete liste eshte Federico Chiesa. Kjo eshte ajo qe ka shkruar Gazzetta edhe ka vazhduar edhe me tej.

“Po tani? Kush do te jene levizjet e klubit qe deshiron te renditet ne nje elite boterore qe mungon prej vitesh?”

“Nese qe tani mund te mendohet per nje emer ne sulm si Chiesa qe pelqehet shume edhe nga Conte dhe Beppe Marotta, Interi kerkon edhe nje profil tjeter.”

“Behet fjale per mesfushen ku Interit i mungon nje lojtar TOP dhe ne kete moment te gjithe po flasin se Marotta mund te kete prenotuar Eriksen, lojtarin e Tottenham qe mund te largohet me parameter zero ne fund te sezonit.”

“Ai do te ishte nje blerje e mrekullueshme dhe do te vinte me zero para ne Meazza, por ai kerkohet nga gjysma e Europes. Gjithesesi Suning te fut friken sot me potencialin e saj dhe Interi i ka te gjitha mundesite tashme te marre nje lojtar si danezi ne skuader,”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.