Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

919 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, takim me agjentin e Chicharito: situata

Inter, takim me agjentin e Chicharito: situata
Bujar Berishaj

Fillimisht sfida ne fushe. Pastaj, takim per merkaton.

Manchester United-Inter, kaq shume ide dhe emra ne tavoline. Nje nga ata eshte edhe ai i Chicharito Hernandez, sulmues qe i pelqen Walter Mazzarrit. Dhe dje ka pasur nje takim me zikalterve dhe agjentit te lojtarit meksikan.

Hernandez eshte nje profil qe pelqehet, dhe nese largohet dikush, ne sulm ai do te ishte ne mesin e kandidateve me te pershtatshem. Tani, me Palacion, Icardin, dhe Osvaldon te gatshem per te ardhur, sulmi do te ishte i kompletuar. Van Gaal mban shtrenguar, per momentin, Hernandez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.