Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

981 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

INTER, TASHME ESHTE PERFUNDIMTARE: JA FANELLA E RE ZIKALTER PER 2019/2010

INTER, TASHME ESHTE PERFUNDIMTARE: JA FANELLA E RE ZIKALTER PER 2019/2010
Inter Club Staff

Tashme nuk ka asnje dyshim per sa i perket bluzes se re te Interit te sezonit te ri 2019-2020.

Lajmet qe qarkulluan perpara disa ditesh kane qene totalisht te verteta: bluza e re e Interit e shtepize per sezonin e ardhshem do te kete disa viza diagonale perreth logos se Pirellit.

Kjo bluze do te prezantohet zyrtarisht ne muajin maj ku mendohet se do te behet nje prezantim ne prezencen e tifozeve dhe skuadres ne Meazza.

Nderkohe, me poshte mund te gjeni edhe fotot e publikuara te kesaj bluze nga sajti i specializuar per bluzat e skuadrave te futbollit, FootyHeadlines.

inter-milan-19-20-home-kit-3

Ata tashme prej vitesh nuk gabojne me zbulimet e tyre dhe kjo gje konfirmohet me se miri edhe ne rastin e ketij sezoni ku ishin pikerisht ata perpara disa ditesh qe paralajmeruan se do te ishte kjo bluza e Interit.

Nderkohe, pervec vizave diagonale ne qender, e reja tjeter e madhe eshte ngjyra blu qe do te jete me e hapur ne krahasim me te kaluaren.

Edhe ngjyra e bardhe eshte goxha e dukshme ne bluzen e re tek jaka por edhe tek krahet. Nderkohe gjithashtu shkrimi Pirelli dhe shkrimi Nike do te jene me ngjyre te bardhe.

Bluza e shtepise se Interit do te jete e kompletuar me pantallona te zeza dhe corape blu.

Ky eshte nje imazh i plote i fanelles se re te Interit:inter-milan-19-20-home-kit-2

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.