Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,364 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, te enjten test me Luganon

Inter, te enjten test me Luganon
Inter Club Staff

Pasi skuadra eshte rikthyer ne Milano gjate nates dje, Interi do te filloje tashme nje jave qe – pavarsisht ndaleses per shkak te kombetareve – do ta shohe te stervitet pa pushim deri te premten.

Asnje pushim per zikalterit – tregon Corriere dello Sport – por pese dite pune ne Appiano dhe stervitje per te permiresuar gjendjen atletike te lojtareve qe do te qendrojne ne Pinetina (Handanovic, Santon, Ansaldi, D’Ambrosio, Ranocchia, Melo, Kondogbia, Medel, Icardi, Palacio, Gabigol e Biabiany).

Te enjten pasdite ne Pinetina eshte parashikuar gjithashtu nje miqesore kunder Luganos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.