Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,088 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: te gjithe lojtaret ne provim. Do te konfirmohen shume pak. Suning…

Inter: te gjithe lojtaret ne provim. Do te konfirmohen shume pak. Suning…
Inter Club Staff

Faktikisht, me shkarkimin e Stefano Piolit dhe ardhjen e Walter Sabatinit, mer rruge keshtu, qe nga dita e sotme, programimi per 2017-2018, nga ana e Interit. 

Sipas La Gazzetta dello Sport, te gjithe lojtaret do te jene ne provim duke filluar qe tek seancat stervitore e duke perfunduar tek ndeshjet dhe tek sjelljet edhe jashte fushes. Ata do te kene ne dispozicion 270 minuta per te treguar vlerat e tyre. Nga skuadra aktuale do te konfirmohen shume pak, kjo eshte e sigurt, sepse Suning e ka kuptuar qe Pioli ndoshta ishte nder te fundit ne listen e fajtoreve ne kete renie te lire te Interit ne kete fund sezoni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.