Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

670 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, te gjithe ne Kine te cmendur pas zikalterve: gati sponsorat e rinj! Te tjera miliona…

Inter, te gjithe ne Kine te cmendur pas zikalterve: gati sponsorat e rinj! Te tjera miliona…
Ardis
  • On 01/11/2018, 21:34

Gjithmone e me te aferta raportet midis zikalterve dhe Kines.

Nje marredhenie gjithmone e me shume e afert dhe strategjike, e gatshme te hape porta te reja komerciale per nje klub, Inter-in, qe po gjen porta te rendesishme ne brendesi te tregut kinez per te rritur te ardhurat e tij.

Sic eshte shkruajtur edhe ne Corriera della Sera, harmonizimi midis Inter-it dhe Kine-s rritet vazhdimisht.

Kete e tregon pjesemarrja e klubit ne CIIE (China International Import Expo) e programuar nga 5 deri ne 10 nentor ne Shanghai:

“Qe Inter-i eshte ne harmoni me Kine-n e tregon edhe pjesemarrja e klubit ne CIIE (China International Import Expo) e programuar nga data 5 deri ne 10 nentor ne Shanghai.” 

Duke qene prezent ne kete Expo do te thote mund te krijosh marreveshje me sponsor te rinj, por mbi te gjitha do ti permbahen strategjise se politikave te Pekin-it dhe keshtu do te kene rrugen e lire per te investuar lirish”.

Lidhja Kine-Inter po forcohet cdo dite e me shume. Te tjera para te fresketa jane te predispozuara te hyjne ne kasat e Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.