Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,020 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, te pashitshmit jane vetem tre. Te gjithe te tjeret…

Inter Club Staff

Klubi zikalter po vlereson ofertat per lojtaret me te mire te saj, objektivi eshte ai per te arritur 50 milione euro fond nga merkato brenda qershorit.

Jane rreth 50 milione euro qe Interi deshiron ti rekuperoje e ti ktheje ne nje fond per ti investuar ne merkato. Obejektivi eshte shume i veshtire dhe imponon skuadren zikalter qe te nise te vleresoje oferta per lojtaret e saj. Me siguri te vetmit te pashitshem ne skuader jane Miranda, Icardi dhe Perisic, nderkohe per te gjithe te tjeret (Brozovic, Murillo, Handanovic, Jovetic dhe Eder mbi te gjitha), Interi do te ulet ne tavoline per te degjuar ofertat. Brozovic eshte nje nga ata lojtare qe mund te ofroje nje plusvalence mjaft te majme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.