Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,561 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter therret, nga Holanda pergjigjen. Milik gol dhe asist, Veltman…

Inter therret, nga Holanda pergjigjen. Milik gol dhe asist, Veltman…
Bujar Berishaj

Gjate javes ishte njoftuar qe disa vezhgues zikalter do te jene ne ulset e Philips Stadion per te vezhguar tre lojtar te Ajax. Behet fjale per Milik, Bazoer dhe Veltman.

Ajax ka fituar 0-2 dhe nje nga golat eshte shenuar nga sulmuesi polak ne minuten e dyte te ndeshjes. Paraqitje e shkelqyer edhe nga Veltman qe ka asistuar te goli i Milik, me kete te fundit qe pastaj ka asistuar te goli i El Ghazit. Gjithashtu edhe Bazoer pati nje paraqitje te mire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.