Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

415 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, tifozet nuk kane dyshime: goli i Vecinos zgjidhet si me i bukuri i sezonit (VIDEO)

Inter, tifozet nuk kane dyshime: goli i Vecinos zgjidhet si me i bukuri i sezonit (VIDEO)
Bujar Berishaj

“La prendeeeee Vecinoooooooooo”.

Vecino jo vetem qe mori topin ne ate Lazio-Inter per ta shtyre pastaj ate ne rrjete dhe per t’i dhene Interit kualifikimin ne CHL por tani ka marre edhe titullin e golit te sezonit te Interi.

Te pakten ky ka qene rezultati i sondazhit qe klubi zikalter ka postuar ne Facebook, me golin e uruguajanit te zgjedhur nga tifozet zikalter si me te rendesishmin.

Ky eshte postimi i Interit dhe video e golit:

Goal of the Season: the winner is… ??????Vecino vs Lazio! ??⚽?

Geplaatst door Inter op zaterdag 16 juni 2018

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags