Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

599 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, TMW e sigurt: “Largohet Lautaro? No problem! Marotta e ka vendosur kush do e zevendesoje: “Nje profil i nje niveli teper te larte.”

Inter, TMW e sigurt: “Largohet Lautaro? No problem! Marotta e ka vendosur kush do e zevendesoje: “Nje profil i nje niveli teper te larte.”
Inter Club Staff

Ne editorialin e tij per TuttoMercatoWeb, Niccolo Ceccarini, gazetar dhe ekspert i merkatos, ka shpjeguar se kush mund ta zevendesoje Lautaro Martinez tek Interi.

Gjithmone nese ky i fundit do te largohet ne drejtim te skuadres te Barcelones (apo edhe ne drejtim te Manchester City).

“Largohet Lautaro? No problem! Marotta e ka vendosur kush do e zevendesoje, do te jete nje profil i nje niveli teper te larte.”

“Po flasim per Gabriel Jesus qe mund te jete keshtu emri i duhur per Interin nese Lautaro largohet.”

“Eshte nje ide qe po fiton shume pike me kalimin e diteve, edhe pse per momentin zikalterit nuk kane bere ndonje tentative zyrtare.”

“Eshte e qarte se sot Interi eshte e gatshme per gjithcka ne merkato per te rritur nivelin e skuadres se saj.”

“Por kujdes me emrin e Gabriel Jesus: ai mund te vije tek Interi edhe si pjese e nje shkembimi direkt me Lautaron ndermjet Interit dhe Manchester City.”

“Braziliani eshte nje profil i nje niveli shume te larte dhe Interi ne menyre te paevitueshme po e mendon ate si nje zevendesues natyral te Lautaros.”

“Nderkohe, pista qe te dergon te Cavani sa me shume kohe kalon aq me shume ftohet: ai eshte nje emer qe nuk ngroh me drejtuesit zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.