Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

607 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Tonali, ndryshojne totalisht shifrat: Cellino dorezohet, Interi do te paguaje shume me pak se 50 milione: ja detajet!

Inter-Tonali, ndryshojne totalisht shifrat: Cellino dorezohet, Interi do te paguaje shume me pak se 50 milione: ja detajet!
Inter Club Staff

Interi po mjekon plaget pas humbjes se shemtuar ndaj Bolognes ne San Siro dhe po mendon per te ardhmen.

Ne tentativen per te sjelle ne Milano lojtare eksperte dhe fitues, ka edhe tentativa per te sjelle lojtare te rinj dhe talent absolut.

Pikerisht si Sandro Tonali, qe eshte gjithmone e me shume afer veshjes se bluzes se Interit per sezonin e ardhshem.

Sipas asaj qe tregon e perditshmja italiane, Il Messaggero, mesfushori i Brescias i ka thene ‘po’ Interit prej kohesh.

“Shifrat e blerjes se Sandro Tonalit nuk jane aspak ato qe kerkon presidenti i Brescias, Massimo Cellino.”

“Lojtari ne fund do te vije ne Milano per 32-33 milione euro qe jane shume pak ne krahasim me 50 milione qe ai kerkonte ne fillim.”

“Nese keto shifra do te konfirmoheshin, ky operacion do te ishte shume i ngjashem me shifrat e paguara veren e shkuar per Barella.”

“Tashme nuk ka asnje dyshim dhe transferimi i tij eshte thjesht nje ceshtje kohe. Per te mos thene se eshte ceshtje ditesh…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.