Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

756 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

France Football, cfare shkrimi per Onana: “I pabesueshem. Ka dale ne pah se edhe ne vizitat me Interin eshte pare nje…”

France Football, cfare shkrimi per Onana: “I pabesueshem. Ka dale ne pah se edhe ne vizitat me Interin eshte pare nje…”
Inter Club Staff

Me sa duket lajmet e bukura per Interin keto dite nuk kane te perfunduar sepse nje i tille ka ardhur ne keto caste.

Sipas asaj qe shkruan revista prestigjoze franceze France Football, per sa i perket Andre Onana tek Interi ka vetem ndjesi pozitive.

“Tek Interi me sa duket kane mbetur te gjithe te habitur dhe te kenaqur me gjendjen e tij fizike pas kontrolleve ne Milano.”

“Nuk eshte se kane pasur pritshmeri te larta sepse lojtari kishte me shume se nje vit qe qendronte jashte fushave te futbollit.”

“Por Onana qe erdhi direkt nga Afrika per nje ndalese te shkurter ne Milano per te bere vizitat mjekesore ka goditur per mire stafin zikalter.”

“Ai ka kaluar me sukses cdo test dhe madje te shumica e testeve ka dale shume me lart se mesatarja e zakonshme.”

“Sipas burimeve nga lojtari por edhe nga Inter, duket se zyrtarizimi per transferimin e tij ne Milano mund te ndodhe ne daten 1 shkurt.”

“Kjo eshte data e pare kur mund te zyrtarizohen edhe blerjet me parameter zero qe do te ndodhin gjate veres.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.