Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,835 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Torino, takim per Cerci. Zikalterit ofrojne Belfodil, Torino kerkon…

Inter-Torino, takim per Cerci. Zikalterit ofrojne Belfodil, Torino kerkon…
Xhorxh Gellci

Inter po kerkon sulmues. Ky koncept eshte sqaruar shume here nga Piero Ausilio dhe Erick Thohir. Largimi i Militos kerkon qe vendi bosh te mbushet sa me shpejt dhe ne shoqeri po punohet per te plotesuar boshllekun e lene nga Princi.

Lamela eshte nje nga kanditatet, ose te pakten pelqehet per karakteristikat, por Inter eshte aktiv ne shume fronte, dhe sipas edicionit te sotem te Corriere dell Sport, dje ka patur nje takim mes shoqerise zikalter dhe Torinos per Alessio Cerci-n. Tratativa eshte akoma ne fillim motive per shume: Ausilio ofron Belfodil tek Torino, por emri i algjerianit nuk e terheq shume as Venturen (trajneri) as Cairon (presidenti). Torino pelqen shume Ruben Botten, por per kete Inter duket se nuk pranon, pasi ka ndermend ta mbaje ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags